Kaip pasirengti nėščiosios laukimo fotosesijai?

Vaikelio laukimo metas – ypatingas laikas kiekvienos moters gyvenime, kuomet ji išgyvena pačias šilčiausias ir jaukiausias emocijas. Nuostabu, jei šiuos jausmus bei laukimo džiaugsmą būsimoji mama nutaria užfiksuoti ir nėščiosios fotosesijos metu – prabėgus daugeliui metų įamžintos akimirkos galės atgimti vos atvertus nuotraukų albumą.

 

Fotosesijos vieta

Vienas svarbiausių aspektų, lemiančių Jūsų laukimo fotosesijos rezultatą yra jos vieta. Nuo to priklauso, kaip fotosesijos metu jausitės pati ir kokiomis nuotraukomis po jos džiaugsitės. Jei baiminatės objektyvo ir kiek nejaukiai jaučiatės atsidūrusi jo centre – Jums padės namų jaukumas ir įprastos vietos bei veiklos. Kodėl nesurengus laukimo fotosesijos tiesiog Jūsų namuose – svetainėje, virtuvėje, miegamojo erdvėje? Namų aplinkoje darytos nuotraukos alsuoja ramybe ir šiluma, žmonės jaučiasi atsipalaidavę bei neapkrauna savęs papildomais rūpesčiais. O juk ko daugiau reikia nuostabiai nuotraukai nei Jūs pati, susirangiusi savo pataluose, ant mėgstamos sofos, sėdinti terasoje, apšviestoje vasaros saulės, ar besisukanti savo namų virtuvėje?

Jei nenorite laukimo fotosesijos rengti savo namuose, tačiau visgi trokštate namų jaukumo fotografijose, visada galima pasinaudoti viešbučių teikiamomis paslaugomis bei išsinuomoti mažytį kambarį su jaukiu interjeru. Patikėkite, rezultatas pranoks Jūsų lūkesčius.

Nėščiųjų fotosesijos įvairiose atvirose erdvėse taip pat itin populiarios būsimųjų mamų tarpe. Fotografavimas lauke suteikia neabejotinai daugiau vaizdų ir galimybių bei leidžia Jums save pateikti įvairiomis spalvomis. Nėščiosios renkasi įvairius natūralios gamtos (parko, pievos, laukų, vandens) bei miesto peizažus.

 

Jūsų išvaizda

Išvaizda yra neatskiriama bet kokios fotosesijos dalis, o ypač svarbi ji tampa tuomet, kai fotografuojama moteris, norinti parodyti, jog šiuo laikotarpiu ji savo kūne gyvena ne viena.

Aprangą derėtų planuoti jau išsirinkus laukimo fotosesijos vietą. Kadangi nuotraukose siekiame parodyti Jūsų pilvelį, geriausias būdas tai padaryti – vengti nėščiosioms skirtų drabužių, kurie sumaniai paslepia kūno linijas. Nusprendus fotosesiją rengti namų aplinkoje, joje puikiai derės šviesių, pastelinių spalvų ilgi marškiniai, džinsai, prigludusios palaidinės ar megztukai, aptempiantys pilvelį. Nėščiosios fotosesijoje atviroje erdvėje puikiai atrodysite ir jausitės su lengvomis, plazdenančios medžiagos suknelėmis, siekiančiomis žemę, ar džinsais bei lengva palaidinuke. Jums pageidaujant, galiu pagelbėti, parinkdama suknelę iš mano jau turimos nėščiosioms skirtos kolekcijos.

Laukimo fotosesijai rinkitės vienspalvius drabužius, atsargiai su gėlėtais, nes jie linkę paslėpti pilvelį. Taip pat, stenkitės dėvėti drabužius be į akis krintančių didelių užrašų ar aplikacijų. Be abejo, fotografuojantis kartu su būsimuoju tėčiu ar vaikais, stenkitės suderinti dėvimų drabužių spalvą ir stilių.

Profesionaliai atliktas makiažas bei šukuosena taip pat itin didelis privalumas būsimajam laukimo fotosesijos rezultatui. Nuolat bendradarbiauju su profesionaliomis visažiste bei stiliste, kurios, atsižvelgusios į Jūsų pageidavimus, sukurs patrauklų įvaizdį. Tačiau jei nusprendėte tai atlikti pati, stenkitės atrodyti kuo natūraliau – makiažas turėtų būti dieninis, šviesus ir lengvas, o šukuosena jokiu būdu ne griežta – laisvos lengvos garbanos ar vėjyje besiplaikstantys plaukai visuomet atrodo žavingai.

Kopijuoti draudžiama

Teirautis

     Apsaugota su reCAPTCHA, Google Privatumo Politika, Taisyklės