Kada kreiptis dėl nėštumo fotosesijos?

Nėštumo fotosesija yra puikus būdas įamžinti savo gražų kūdikio laukimo momentą ir pirmuosius žingsnius šioje besikeičiančioje gyvenimo kelionėje.
Bet prieš tai natūraliai kyla daugybė klausimų: kada planuoti fotosesiją, kur fotografuoti, kaip apsirengti…

Būtų gerai, jei kreiptumėtės į mane anksčiau, bent jau prieš mėnesį iki planuojamos fotosesijos. Tada mes turėtume daugiau laiko aptarti visas fotosesijos detales, išsiaiškinti Jūsų lūkesčius bei vizijas.

Iš patirties galiu patarti, kad geriausias laikas nėščiosios fotosesijai yra 7-8 mėnuo. Paprastai gražiausios nuotraukos sukuriamos tada, kai Jūsų pilvukas dar nedidelis, turintis aiškią formą, o ir Jūs pati puikiai jaučiatės.

Įsiklausiusi į Jūsų pageidavimus, patarsiu, kokią aprangą geriausia rinktis fotosesijai. Siūlyčiau naudoti maxi sukneles, kurios išryškintų visą kūno siluetą bei paslėptų visus trūkumus. Jums pageidaujant, galiu parinkti suknelę iš mano jau turimos nėščiosioms skirtos kolekcijos.

Taip pat kartu išsirinksime vietą fotosesijai, kuri dar labiau leistų atskleisti laukimo stebuklą. Fotosesijose bendradarbiauju su profesionaliomis vizažiste bei stiliste, kurios, atsižvelgusios į Jūsų pageidavimus, sukurs patrauklų įvaizdį.

Kopijuoti draudžiama

Teirautis

     Apsaugota su reCAPTCHA, Google Privatumo Politika, Taisyklės