Prisijaukink rudens spalvas

Šiame blogo įraše norėčiau pakalbėti apie drabužius fotosesijoms. Kruopštus drabužių parinkimas – vienas svarbesnių fotosesijos planavimo žingsnių, labiausiai priartinantis mus prie trokštamo rezultato. Tinkamą apdarą fotosesijoms renku kartu su klientėmis, atsižvelgama į kiekvienos norus ir skonį. Svarbu pasirinkti apdaro spalvą, derančią su gamta bei harmoningai perteikiančią modelio natūrą. Vasaros aplinkoje tinka vienos spalvos. Žiemai, rudeniui – kitos. Šiame įraše pateiksiu galimus spalvų variantus rudeniui.

Ruduo – labai dėkingas metas fotosesijoms parkuose ar miške. Tai mano mylimiausias metų laikas. Tereikia apsižvalgyti ir tampa aišku, kad, ko gero, nėra labiau spalvoto sezono nei  ruduo, ir čia mums daug idėjų pateikia pati gamta. Rudens fotosesijai tinka žemiškos, gilios, sodrios, prigesintos spalvos. Aš labai mėgstu modeliui pasiūlyti tamsiai sodrias raudonas sukneles. Derinu jas su megztom skraistėm, kurios suteikia jaukumo pojūtį.

Kartais būsimos mamos jau turi įsigijusios nėštumo suknelę laukimosi fotosesijai. Neretai fotosesijoms pageidaujamos spalvos pagal jau žinomą kūdikio lytį, pvz.: berniuko besilaukiančios būsimos mamos jau turi nusipirkusios mėlynos spalvos sukneles, arba pageidauja mėlynų. Ne visada pasirinkti suknelių modeliai nėštukėms ar spalvos dera harmoningai, todėl visada esu pasiruošusi klientės fotosesijai pasiūlyti suknelių iš savo kolekcijos, skirtos laukimosi fotosesijoms. Sukneles parenku pagal sezoniškumą, gamtoje tuo metu vyraujančias spalvas.

Žemiau pateikiu pora galimų spalvų derinių rudeniui, kurie puikiai tinka ir žiemai.

Kopijuoti draudžiama

Teirautis

     Apsaugota su reCAPTCHA, Google Privatumo Politika, Taisyklės