Makiažas prieš fotosesiją – atlikti pačiai ar pasitikėti profesionalu?

Šį kartą noriu pašnekėti apie makiažą . Vienas dažniausių man klausimų, užsakius fotoosesija,  yra apie makiažą. „Ar prieš fotosesiją man vertėtų atlikti profesionalų makiažą?“. Vienareikšmiškai ataskau – taip.  Daugiau apie tai papasakos vizažiste Katažyna Kondratovič, kuri yra neatsiejama mano fotosesijų pagalbininkė.

 Kodėl prieš asmeninę fotosesiją rekomenduojama atlikti profesionalų makiažą?

Visų pirma, nuotraukose makiažas atrodo blankesnis, nei yra iš tiesų. Žinodami tai, vizažistai modeliui atlieka ryškesnį makiažą, naudoja įvairias akių vokų, lūpų paryškinimo technikas ir t.t. Vienas iš svarbiausių geros nuotraukos niuansų – nepriekaištinga veido oda. Esu įsitikinusi, kad kiekvienas geba padengti veidą pudra, tačiau svarbiausia –ar kokybiškai? Geriausiai paslėpti odos problemas gali  profesionalas. Galiausiai, profesionalus makiažas suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

Na o ką atsakytumėte, jei modelis pageidauja kuo natūralesnio, nepastebimo makiažo?

Kaip jau ir minėjau, nuotraukose makiažas šiek tiek „prigęsta“. Savo klientams tai visada paaiškinu ir perspėju, kad norint nuotraukose atrodyti natūraliai, jiems vis tiek siūlau rinktis intensyvesnį makiažą. Tai dar viena priežastis, kodėl geriau pasitikėti profesionalo, o ne savo įgūdžiais.

Kaip elgiatės, jei modelis nežino, kokio stiliaus makiažo pageidauja?

Žinoma, yra geriausia, kai modelis prieš fotosesiją internete paieško, kokio makiažo varianto norėtų. Tačiau aš siūlau atsižvelgti į fotosesijos stilių ir idėją bei atitinkamai pritaikyti makiažą. Jei labai sunku apsispręsti, kokį makiažą rinktis, rekomenduoju atlikti klasikinį makiažą – net ir praėjus daug laiko nuo fotosesijos, nuotraukose jis vis dar atrodys gerai.

Jei modelis pageidauja makiažo, kur jis yra atliekamas, kiek trunka?

Nors „Sunnyphoto“ specializuojasi fotosesijose gamtoje, makiažą atlieku savo studijoje. Jis paprastai trunka apie 1,5 h. Kartu su makiažu sutvarkau bei sušukuoju fotosoesijai plaukus.

Taip pat labai rekomenduoju moterims nepamiršti, kad fotosesija vyksta gamtoje, todėl ilgi, ryškių, neoninių spalvų nagai nelabai dera, ypač besilaukiančioms moterims. Todėl geriausia atvykti, pasidarius natūralų manikiūrą ir pedikiūrą (jei šis matysis nuotraukoje).

Kopijuoti draudžiama

Teirautis

     Apsaugota su reCAPTCHA, Google Privatumo Politika, Taisyklės