Fotosesija žurnalui LONDONIETĖ


Fotosesija „Afternoon tea su Chanel prieskoniu“

Sako Londonas – galimybių miestas:) Nežinai, kas tyko už kampo.

 Nauja, maloni pažintis per „Facebook” su stiliaus tiliaus tinklaraščio PATRE autorė Roberta Lekavičienė atnešė man galimybę sudalyvauti projekte, pavadinimu „Afternoon tea su Chanel prieskoniu“, kurio metu bandėme sukurti vienos iš ryškiausių angliškų tradicijų – popiečio arbatos ceremonijos įvaizdį. Padaryti visą projekto fotosesiją žurnalui LONDONIETĖ Roberta patikėjo man.

Norėdama tinkamai atskleisti šį elegantišką ritualą, Roberta pasirinko gaivias pastelines spalvas, žavingus indus ir dekoro elementus, burnoje tirpstančius desertus bei daug gėlių. Fotosesijoje naudota lietuvių kūrėjų, gyvenančių Londone, gaminių.

Nuotraukos pavyko puikiai: lietuvių sukurtų indų, tekstilės, žvakių ir desertų dėka sugebėjome atskleisti lengvą ir prabangiai subtilų popiečio arbatėlės stilių, kurio centre puikavosi „Chanel“ stilistikos įvaizdiu pasipuošusi Roberta.

Buvo labai smagu kartu su lietuvaitėmis sukurti kažką gražaus, o tai, kad ši žaismingai rafinuota pavasarinė fotosesija pavyko taip sklandžiai įpūtė noro įgyvendinti dar daugiau panašių projektų.

Kopijuoti draudžiama

Teirautis

     Apsaugota su reCAPTCHA, Google Privatumo Politika, Taisyklės