Graphic design

grazina d

GRAŽINA DZEDZIUKEVIČ

grafikos dizainerė

 • Maketavimas.
 • Leidybos darbai:
 • Bukletai, brošiūros, plakatai, skrajutės.
 • Spaudos paruošimo darbai.
 • Logotipų kūrimas, firminis stilius.
 • Baneriai, animuotų banerių kūrimas.
 • Nuotraukų retušavimas.

Darbo įrankiai:
Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop,
Adobe Lightroom, Adobe Flash.

12 m darbo patirtis reklamos agentūrose.

‎8 604 85184

grazhina.d@gmail.com

Grazhinos

 

Stiliaus vadovai


Atlikti darbai

5 atsiliepimai

 1. Gražina turi puikų stiliaus pojūtį ir yra labai produktyvi. Mūsų bendradarbiavimo metu ji vykdė grafikos darbus 14’ai firminių parduotuvių internete: reikėjo ne tik laiku pagaminti skirtingų kampanijų vizualizacijas, visos jos turėjo atitikti nustatytus stilistikos kriterijus, o juos kai kurie gamintojai prižiūri labai griežtai.

 2. Savo srities profesionalė! Dirbame jau su kelintu projektu ir rezultatai pilnai atitinka mūsų viziją ir lūkesčius ir net juos viršija. Labai patinka, kad ji sugeba detalėse pastebėti svarbių dalykų, kurie projektui suteikia milžinišką naudą. Tikrai rekomenduoju.

 3. Labai džiaugiuosi padarytais darbais. Gražina savo srities profesionalė, suranda kompromisą tarp naujoviškų dizaino sprendimų ir klasikos, puikiai įsiklausydama į kliento poreikius. Renkantis dizainerį mums labai svarbūs darbų atlikimo terminai, nes darbai dažniausia jau turi būti atlikti prieš juos pradedant vykdyti, t.y. “vakar”, todėl pasirinkę šią dizainerę visada galime jaustis saugūs, kad viską gausime laiku – ji be galo punktuali ir atsakinga.

 4. „Dirbam beveik metus ir ruošiamės dirbti toliau. Operatyvi, paprasta ir žmogiška. Labai lengva rasti bendrą kalbą ir kompromisą. Rekomenduoti galiu visiems drąsiai.“

 5. Grazina Savo darbo tikra profesionale! Jos darbais likau begalo patenkinta. Mano klientes taip pat isgyre jos sukurtus darbus. Siltas bendravimas, kantrybe bendraujant, padaryti ne 100proc gerai, bet 200 proc idealiai savo darba- ji nuostabi! Kaip kazkas paminejo, pritariu, sugeba detalese izvelgti svarbius dalykus kurie suteikia didele reiksme! Tikrai Rekomenduoju!

Parašykite komentarą

Kopijuoti draudžiama

Teirautis

   Apsaugota su reCAPTCHA, Google Privatumo Politika, Taisyklės